Znicze I wkłady do zniczy – piękne, artystyczne znicze

Ogień w chrześcijaństwie jest symbolem obecności Boga. Niesiony w ciemnościach na groby naszych bliskich zmarłych ma utożsamiać pamięć i boską opiekę nad naszymi bliskimi. Bez względu na narodowość, wyznanie, kulturowość, znicz to unikalny symbol na tle innych narodów i religii (bo sięga już czasów pogańskich). Utożsamia niegasnące światło, którym jest życie i przejawia nadzieję na zmartwychwstanie umarłych.

Piękne znicze – to znicze bogato zdobione

Bogata symbolika religijna zostaje przeniesiona na nasz znicz – znicze z grawerunkiem gołębi, symbolizujące pokój i bożą łaskę, znicze z porastającą je winoroślą przedstawiają bogate plony zasiane przez zmarłego za życia, a z których obfitości możesz korzystać w życiu pośmiertnym, etc. Dostępne są produkty z artystycznymi motywami, o ciekawych kształtach, które na pewno zadowolą i zaskoczą swoją oryginalnością. Unikalne motywy, wysoka estetyka wykonania, świetna jakość jak i wyjątkowy wygląd, sprawiają, że znicze artystyczne wybijają się ponad zwyczajne znicze nagrobne, które co roku spotykasz na cmentarzach.

Różnorodność zniczy, w które możesz się zaopatrzyć

Znicze i wkłady do zniczy zdecydowanie imponują swoją różnorodnością. Twój zakupiony produkt prawie z całą pewnością będzie jedynym i wyróżniającym się na nagrobkach – tak wiele produktów mają do zaoferowania sklepy zarówno internetowe jak i te stacjonarne.

Ze swojej strony polecam zarówno niewielkie, ale bardzo eleganckie znicze, jak również imponujące w swoich rozmiarach produkty. Wszystko zależy od nagrobka zmarłego, który chcesz udekorować, ale zapewniam – oba rodzaje świetnie sprawdzą się na grobie Twojego bliskiego.

Nowoczesne znicze LED to jakość i design w najczystszej postaci. Są niewielkie ale bardzo masywne. Dzięki fakturze szkła dają niesamowity efekt nocą.

Wkłady do zniczy

Solarny znicz to natomiast nowość i rewolucja w ofercie zniczy na całym świecie. Są to znicze, które technologicznie wyraźnie wyróżniają się spośród innych swoich konkurentów. Są ekologiczne (nie ma potrzeby wymiany wkładów), dają przyjemne a nie sztuczne światło, pozwalają na oszczędność (raz postawiony, pali się nawet kilka lat) z jednoczesną możliwością wymiany szklanego pojemnika (dobór koloru, kształtu).

Sam wybierz wymarzony znicz, który odda wszelkie Twoje uczucia religijne, bądź związane z tęsknotą i ubolewaniem nad zmarłą osobą!